Dębowy Dwór

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy pensjonat Debowy Dwor wraz z 15 pokoi, w tym pokoje  jednoosobowe, dwuosobowe i z dostawkami dla dzieci.  Wszystkie pokoje w pensjonacie  są z łazienkami, mają dostep do internetu  Wi-Fi, w pokojach są czajniki.
Większość pokoi posiada oddzielną od sypialni część wypoczynkową.


W Debowym Dworze pokoje dwuosobowe z dostawkami, są to pokoje z podwojnym lozkiem oraz dodatkowo z  sofa jako ew. dostawka. Pokoje te są czesto rezerwowane przez rodziców z małymi dziećmi. Dostawką jest rozkładany fotel jednoosobowy ( 90 cm x 190cm) lub sofka dwuosobowa ( o szerokości 140 cm i długości 200 cm). 

Pokoje superior mają łózka z jednym materacem o wymiarach 150x200cm, z dwoma materacami tweenbett 200x200cm lub dwa osobno stojące łóżka 100x200 cm. Pokoje standardowe mają dwa osobne łózka 90x200.


Większość pokoi w pensjonacie Debowy Dwor ma zagospodarowane werandy, tak iż stanowią one integralną, ogrzewaną część pokoju.

Wszystkie pokoje są dla niepalących

Prezentację naszego obiektu można również znaleźć pod adresem: http://meteor24.pl/info/debowydwor/. Tam także istnieje możliwość dodania własnej opinii na temat pobytu w pensjonacie.

Newsletter